Copywriting bez tajemnic

Obraz przedstawiający logo portalu o copywritingu zarabiajnapisaniu.com

Kto może zarabiać na pisaniu

utworzone przez | sty 18, 2023 | Copywriter - Jak Zacząć | 7 Komentarze

Kluczem do sukcesu w copywritingu jest wiedza. I nie jest to żadna wiedza specjalistyczna. Musisz zdać sobie sprawę, że na pewno posiadasz informacje, za które ktoś będzie gotowy zapłacić. Ludzie kupują wiedzę, bo istnieją setki powodów, żeby ją kupować. Zastanów się, czy jesteś w czymś chociaż odrobinę lepszy niż inni? To w zupełności wystarczy. Nie musisz być żadnym ekspertem. Trenujesz na siłowni? Zajmujesz się wychowywaniem dzieci? Naprawiasz samochody? To będzie obszar Twojego działania.

Kto może zarabiać na pisaniu

kto może zająć się pisaniem wykres

Możesz zarabiać na pisaniu, bez względu na to czym zajmujesz się w dzień (lub w nocy 😉 ).

Aby wejść na rynek wystarczy Ci komputer, klawiatura i kilka pomysłów. Pisanie tekstów w internecie to świetne zajęcie dla osób kreatywnych.

Masz ochotę coś napisać i zarobić pieniądze? Logujesz się na wybrany portal i rozpoczynasz pracę. Stan Twojego konta rośnie i gdy zachodzi potrzeba, zlecasz wykonanie przelewu.

wykres przedstawiający anonimowość i kto może zając się pisaniem

Pracując jako copywriter, możesz być kompletnie anonimowy. Wszystkie rozliczenia wykonywane są w sposób bezgotówkowy za pośrednictwem sieci. Sprzedając tekst, sprzedajesz również związane z nim prawa. Czytelnik nigdy nie dowie się, kto jest jego autorem. Nie musisz zakładać też działalności gospodarczej.

W ostatnich latach rynek pracy zdalnej przeszedł prawdziwą rewolucję. Zapomnij o klikaniu w reklamy, wypełnianiu ankiet czy płatnym pisaniu komentarzy. To kompletnie nie ta liga. Freelancing z ciekawostki przeistoczył się w rzeczywistość.

Przyszłość zarabiania – praca zdalna

Żeby rozpocząć karierę nie potrzebujesz żadnego warsztatu pisarskiego. Podstawowe teksty to zabawa słowem. Są przeznaczone do wykorzystania przez roboty wyszukiwarek. Dlatego nie musisz odczuwać żadnej tremy.

kto może zając się pisaniem tekstów dla robotów wyszukiwarki

Poznając kolejne typy tekstów SEO, rozwiniesz swoje umiejętności i dowiesz się, jak prawidłowo tworzyć zawartość stron internetowych.

Świat wciąż oczekuje na nowe treści. Istnieje zapotrzebowanie na teksty z każdej dziedziny. Od parentingu po recenzje piw z Biedronki. Tworzonych jest coraz więcej witryn, które do prawidłowego funkcjonowania wymagają wartościowych, unikalnych i ciekawych wpisów. Copywriting SEO polega na tworzeniu tej zawartości.

👉 Zamień Swoje Słowa w Pieniądze | Kurs Zarabiania Na Pisaniu

Obraz przedstawiający, jak wygląda kurs zarabiania na pisaniu.

Pisanie sposobem na życie

Pisanie w internecie ma też inne oblicze. Jeżeli zechcesz, możesz zająć się tym zawodowo. Rynek potrzebuje dobrych copywriterów. Jeżeli Twoje teksty przypadną do gustu czytelnikom – pojawią się propozycje stałej współpracy od różnych agencji. Pisząc „na pełny etat” bez problemu można zarobić 3000-4000 zł miesięcznie. Jesteś gotowy? Sprawdź, jak zarabiać na pisaniu.

Najpiękniejsze jest to, że decyzja zależy jedynie od Ciebie.

Jeżeli chcesz traktować copywriting jako prosty sposób na dorobienie do pensji – super.

Chcesz zdobyć reputację, popularność i zajmować się tym zawodowo? Też super.

Pisanie w Internecie przed każdym otwiera ogromne możliwości.

Chciałbyś zająć się czymś innym? Dowiedz się, jak zarabiać w internecie.

Napisany przez: Jacek Waśkiel

Jacek Waśkiel – copywriter, webmaster, bloger. Najlepszy przykład na to, że pisanie może zmienić życie. Przeszedł całą drogę - od dorywczego tworzenia prostych tekstów SEO do zawodowej obsługi i optymalizacji sklepów internetowych. Na jego blogu – ZarabiajNaPisaniu.com - znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci podążać tą samą drogą. Dowiedz się więcej 👉 o mnie.

Aktualizacja: 18 stycznia, 2023