Copywriting bez tajemnic

Obraz przedstawiający logo portalu o copywritingu zarabiajnapisaniu.com

Prowadzenie Bloga Firmowego

Usługa Prowadzenia Bloga Firmowego | Szybka Realizacja | Zachwycające Efekty

Obraz przedstawiający, jak wygląda prowadzenie bloga firmowego.
Jeżeli zastanawiasz się:
  • Jak zdobyć wartościowych klientów z wyszukiwarki Google bez płacenia za każde kliknięcie
  • Jak zbudować pozycję eksperta w branży oraz zaufanie do swojej marki lub sklepu
  • Jak pokonać konkurencję i umieścić swoją stronę wyżej w rankingu wyszukań
Jesteś we właściwym miejscu! Obraz podsumowujący korzyści z kursu copywritingu online.

Skorzystaj z mojej pomocy przy prowadzeniu bloga firmowego i wprowadź swój marketing internetowy na całkiem nowy poziom.

Serdecznie zapraszam,
Jacek Waśkiel
Obraz przedstawiający, jak wygląda prowadzenie bloga firmowego.

📧 Napisz wiadomość na adres elik@zarabiajnapisaniu.com

Po co Ci blog firmowy

1) Zmniejszenie skuteczności mediów społecznościowych

Jeżeli prowadzisz jakikolwiek biznes w sieci, na pewno słyszałeś już, że wystarczy Ci strona na Facebooku - w dzisiejszych czasach to kompletna ściema.

Social media coraz wyraźniej realizują swoją agendę polityczną, a nie pomagają w skutecznej dystrybucji treści lub zwiększaniu sprzedaży.

Twoje materiały żyją tam coraz krócej, darmowe zasięgi są coraz mniejsze, a stawka reklamowa jest coraz wyższa. Publikowanych tam treści kompletnie nie widać w wyszukiwarkach - z których korzystają osoby mające zamiar rozwiązać swoje problemy (np. za pośrednictwem Twoich produktów i usług), a nie oglądać zdjęcia śmiesznych kotków.

Obraz przedstawiający, jak blog firmowy wpływa na ruch z wyszukiwarki.

2) Charakter ruchu z wyszukiwarki

Wyszukiwarki internetowe są w stanie zapewnić Ci dużo więcej odwiedzin, niż wszystkie serwisy społecznościowe razem wzięte.

Wyobraź sobie dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów, którzy każdego dnia chcą dowiedzieć się czegoś o zagadnieniu związanym z Twoim biznesem. Wykorzystanie ich uwagi to ogromna szansa!

Ruch pozyskiwany z wyszukiwarek jest długotrwały i zapewnia wieloletnią przewagę nad konkurencją. Zobacz - to nie przypadek, że profil w mediach społecznościowych jest w stanie założyć i prowadzić dziecko, a budowanie i rozwijanie strony internetowej wymaga pomocy specjalistów. Wyższy próg wejścia oznacza też mniej podmiotów do podziału rynku.

3) Poprawienie poziomu sprzedaży

Publikując na swojej witrynie tematyczne treści tekstowe docierasz do internautów, którzy są faktycznie zainteresowani Twoją działalnością. W takim przypadku dużo łatwiej o konwersje. Ponadto obecność treści zwiększa ogólną widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach (również jej podstron sprzedażowych). 

Sklep internetowy lub strona firmowa obudowana odpowiednią treścią sprzedaje po prostu lepiej.

📧 Napisz wiadomość na adres elik@zarabiajnapisaniu.com

Blog, w przeciwieństwie do profilu w social media, jest tylko Twój i nie zostanie zamknięty z byle jakiego powodu.

Dlaczego możesz mi zaufać

Obraz przedstawiający Jacka Waśkiela autora ebooka o copywritingu.

Cześć,

Nazywam się Jacek Waśkiel i zawodowo zajmuję się tworzeniem treści internetowych. Pracuję jako copywriter, optymalizuję e-sklepy, treść blogów oraz innych stron internetowych. Prowadzę też kursy i szkolenia, dotyczące najróżniejszych zagadnień marketingu internetowego, z których skorzystało już ponad 1100 osób.

Dlaczego warto mi zaufać? Przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do wielu pracowników agencji reklamowych zajmuję się tworzeniem skutecznych treści, a nie ściem w Power Poincie. Jestem praktykiem.

Zobacz, na co dzień odpowiadam m.in. za funkcjonowanie portali:

zarabiajnapisaniu.com

abcpozyczki.com

waskiel.pl

Wszystkie serwisy funkcjonują w oparciu o ruch z wyszukiwarki i przynoszą konkretne dochody. Jeżeli zechcesz, również Tobie pomogę zwiększyć skuteczność strony internetowej.

Pozdrawiam serdecznie

Jacek Waśkiel

Jak wygląda realizacja usługi

1) Analiza strony internetowej klienta

Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przeanalizuję Twoją stronę internetową z wykorzystaniem najskuteczniejszych programów dostępnych na rynku.

Pod uwagę wezmę jej historię, liczbę i charakter odnośników oraz poziom konkurencji.

Na podstawie tych informacji zaproponuję Ci tematy artykułów blogowych, które mają największe szanse na szybkie pozyskanie znacznej liczby odwiedzin z wyszukiwarki.

Na adres e-mail otrzymasz listę proponowanych artykułów wraz z szacowaną liczbą miesięcznych odsłon w wyszukiwarce. Po jej zaakceptowaniu przystępuję do realizacji treści.

Obraz przedstawiający, jak wygląda pisanie artykułów na bloga firmowego.

2) Tworzenie artykułów blogowych

Osobiście nadzoruje tworzenie każdego artykułu, tak aby został napisany w sposób zgodny z zasadami SEO i pozyskiwał klinięcia z wyszukiwarki.

Każdy z zamówionych artykułów ma długość od 1000 do 1200 słów.

Artykuły mają lekki, poradnikowy charakter i zawierają wartościowe informacje dla osób początkujących, zainteresowanych Twoją branżą. Warto przy tym podkreślić, że są to wpisy na bloga, a nie materiały naukowe.

Każdy artykuł posiada jedno zdjęcie wyróżniające, pochodzące ze stocków z licencją Creative Commons, umożliwiającą wykorzystanie zdjęć do celów komercyjnych (m.in. na blogu firmowym). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykorzystał swoje zdjęcia, jeżeli nimi dysponujesz.

Po zakończeniu pracy prawa autorskie do tekstów przechodzą na Twoją własność (do tekstów dołączam umowę przekazania praw autorskich) i możesz nimi dysponować zgodnie z własnym uznaniem.

3) Przekazanie artykułów klientowi

Po realizacji zlecenia, na swój adres e-mail otrzymasz materiały gotowe do publikacji (pliki tekstowe plus zdjęcia wyróżniające).

Z uwagi na zróżnicowanie techniczne stron zamawiających usługa nie obejmuje publikacji treści (tworzenia kategorii, podstron, zakładek etc.) i należy zrobić to samodzielnie (lub zlecić osobie odpowiedzialnej za funkcjonowanie strony).

Obraz przedstawiający wyniki pracy nad stroną.

4) Konsultacja dot. zarządzania treścią

Po publikacji treści ponownie sprawdzę Twoją stronę internetową i udzielę Ci konsultacji, dotyczącej optymalnego zarządzania artykułami, których dotyczyło zlecenie.

Podpowiem Ci, gdzie warto umieścić linki wewnętrzne pomiędzy zamówionymi artykułami i Twoimi stronami sprzedażowymi, tak aby maksymalnie poprawić widoczność w wyszukiwarce Google.

Konsultacja ma jednorazowy charakter i dotyczy wyłącznie treści objętnych zamówieniem. Swoje uwagi umieszczam w czytelnej instrukcji .pdf i przekazuję Ci na adres email. Ewentualne poprawki możesz wprowadzić sam lub przekazać instrukcję osobie odpowiedzialnej za funkcjonowanie Twojej strony internetowej.

Kiedy zobaczysz efekty pracy

Wszystkim klientom doradzam jak najszybszą publikację treści. Zamówione artykuły możesz wykorzystać bezpośrednio po realizacji zlecenia - np. jako posty w mediach społecznościowych i w ten sposób wygenerować pierwsze odwiedziny, leady, sprzedaże na swojej stronie lub sklepie internetowym.

Obraz przedstawiający poziom ruchu organicznego na blogu firmowym.

Dlaczego warto prowadzić bloga firmowego

Blog firmowy to najlepszy sposób na generowanie darmowych odwiedzin Twojej witryny internetowej.

Produkty firmy Google odpowiadają obecnie za 12% całego ruchu w internecie. Szacuje się, że każdej minuty użytkownicy najpopularniejszej wyszukiwarki wykonują dwa i pół mln zapytań.

To całkiem sporo. Prawda?

Szczególnie, że mnóstwo z tych zapytań jest w jakiś sposób powiązana z Twoją branżą.

Wyobraź sobie dziesiątki tysięcy potencjalnych klientów, którzy każdego dnia chcą dowiedzieć się czegoś o zagadnieniu powiązanym z Twoim biznesem. Wykorzystanie ich uwagi to ogromna szansa!

Poziom ruchu z wyszukiwarek

Wyszukiwarki internetowe są w stanie zapewnić Ci więcej odwiedzin klientów, niż wszystkie serwisy społecznościowe razem wzięte.

 

Budowanie wizerunku i zaufania klientów

Blog pozwoli Ci nawiązać bardziej bezpośredni kontakt z klientami. Przekonasz swoich odbiorców, że jesteś ekspertem w swojej branży i warto Ci zaufać.

Długotrwałe efekty

Obecność w wyszukiwarce zapewni Ci stały dopływ nowych klientów przez długie lata.

Charakter ruchu z wyszukiwarek

Klient, który poszukuje informacji z Twojej branży ma zdecydowanie większą szansę na konwersje.

Bezpieczeństwo

Odwiedziny z wyszukiwarki zapewnią Ci darmowy dopływ klientów, nawet w przypadku okresowych cięć budżetu na marketing.

SEO Semantyczne

Obecność tematycznych treści tekstowych zwiększa ogólną widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach.